fbpx
 

Torby papierowe z nadrukiem z kredy 120g

 

Cennik / kalkulator kosztów wykonania toreb z nadrukiem – po kliknięciu w wybrany model torby papierowej.

Torby papierowe z kredy 120g – rozmiar 18cm x 8cm x 22cm

Torby papierowe z kredy 120g – rozmiar 25cm x 11cm x 32cm

Torby papierowe z kredy 120g – rozmiar 31cm x 12cm x 41cm

Torby papierowe kolorowe z papieru kredowego

Różnokolorowe papierowe torby z nadrukiem własnego logo stają się coraz chętniej wykorzystywanym przez firmy nośnikiem reklamowym. Są bardzo popularne ponieważ doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach biznesowych. Najczęściej jednak używane są do pakowania produktów. Dzięki temu, że dostępne są w wielu rozmiarach bez trudu można dobrać odpowiednią wielkość torby pasującą do oferowanego asortymentu. Estetycznie wykonana torba w intensywnym kolorze z nadrukiem logo firmy to także doskonały sposób aby wręczyć obecnym lub potencjalnym klientom gadżety reklamowe podczas targów, prezentacji, konferencji czy spotkania biznesowego.

Torebki papierowe kolorowe – sposób na budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Rośnie świadomość społeczeństwa na temat szkodliwego wpływu plastiku na środowisko dlatego coraz więcej osób świadomie rezygnuje z foliowych woreczków i reklamówek podczas zakupów. Papierowe firmowe torebki to zatem świetny sposób na to, aby estetycznie zapakować klientowi zakupione produkty. Możemy jednocześnie pokazać, że los naszej planety nie jest nam obojętny. Warto podkreślić, że torby wykonane z papieru kredowego są bardzo mocne przez co wiele osób chętnie je wykorzystuje wielokrotnie. Dzięki temu nie tylko klient ale także jego otoczenie ma wielokrotny kontakt z naszą marką jeszcze długo po dokonaniu zakupów.

Torby papierowe czerwone

Czerwone torby papierowe cieszą się największym uznaniem klientów w okresie świątecznym. Kolor ten jednoznacznie kojarzy się z Bożym Narodzeniem dlatego firmy chętnie sięgają po torby w tym kolorze aby pakować w nie zakupione produkty swoim klientom. Zaletą toreb w kolorze czerwonym jest to, że przyciągają uwagę, co sprawia że są doskonałym nośnikiem reklamy przez cały rok. Dzięki temu każda firma niezależnie od rodzaju oferowanych produktów znajdzie odpowiednie dla nich opakowanie. Czerwone torebki papierowe są wykorzystywane najczęściej przez sklepy z ubraniami, kosmetykami a także z wyposażeniem wnętrz. Sięgają po nie także jubilerzy oraz sklepy z alkoholami. Estetyczna torebka z firmowym logo w świątecznym kolorze może posłużyć także jako opakowanie prezentu. Klienci chętnie wręczają w nich upominki zakupione dla swoich bliskich, które zostały tak zapakowane w sklepie. W ten sposób torebki jeszcze przez długi czas po zakupach promują naszą markę.

Torby papierowe zielone

Zielone torebki z papieru kredowego dostępne w naszej ofercie mają mocne uchwyty ze skręconego papieru dzięki czemu są bardzo odporne na obciążenia. Doskonale nadają się zatem do wykorzystania w sklepach ze zdrową żywnością, ekologicznymi kosmetykami czy rękodziełem wytwarzanym z naturalnych materiałów. Kolor zielony kojarzy się bowiem z ekologią, naturą i produktami BIO. Warto go zatem wykorzystać aby jeszcze bardziej podkreślić przyjazny środowisku charakter oferowanych produktów. Torby dostępne są w różnych rozmiarach dzięki czemu można dobrać ich wielkość do rodzaju asortymentu.  Są mocne i poręczne dlatego klienci chętnie je wykorzystują wielokrotnie promując przy okazji naszą markę w swoim otoczeniu.

Torby papierowe czarne

Kolor czarny kojarzy się z elegancją i prestiżem. Torby w tej barwie z nadrukiem firmowego logo przyciągają uwagę. Są estetycznie wykonane i bardzo trwałe dzięki temu doskonale nadają się do pakowania różnego rodzaju produktów. Można je wykorzystać po to aby podkreślić prestiż zakupów w danym sklepie. Opakowanie wbrew pozorom jest bardzo ważne. Klient z przyjemnością zabierze ze sobą zakupy zapakowane w gustowną papierową torbę, która będzie dobrze komponować się ze stylowym ubraniem.

W naszej ofercie dostępne są także torby papierowe niebieskie, torby papierowe  granatowe, a także torby papierowe bordowe. Dzięki szerokiej gamie barw i rozmiarów bez trudu można dobrać torby, które nie tylko będą pasować do danego asortymentu ale także do ogólnej  identyfikacji kolorystycznej firmy.