fbpx
 

Torby papierowe brązowe z nadrukiem

Torby papierowe brązowe z nadrukiem są wyjątkowym gadżetem, dzięki któremu budujemy rozpoznawalność naszej marki wśród swojego otoczenia. Jeśli używamy eleganckich i solidnych toreb papierowych do wręczania obecnym i potencjalnym klientom pakietów informacyjnych sprawimy że tak samo będą oni postrzegać naszą firmę.  Możemy także zapakować upominki reklamowe podczas targów, konferencji lub spotkań biznesowych.

Cennik / kalkulator kosztów wykonania toreb z nadrukiem – kliknij w wybrany model torby papierowej.

Torby papierowe brązowe

Torby papierowe brązowe z nadrukiem są doskonałą alternatywą dla coraz bardziej negatywnie postrzeganych przez klientów foliowych reklamówek. W przeciągu ostatnich kilkunastu lat znacznie wzrosła świadomość społeczeństwa co do szkodliwego wpływu plastiku na środowisko naturalne. W związku z tym niechętnie po nie sięgamy i świadomie wybieramy opakowania bardziej przyjazne przyrodzie. Szare torby z logo firmy w całości wykonujemy z ekologicznego papieru i można używać je wielokrotnie. Dzięki nim zbudujemy pozytywny wizerunek firmy. Oferujemy  duży wybór rozmiarów dzięki czemu każdy przedsiębiorca może znaleźć u nas odpowiednie torby na swoje produkty.

Torby papierowe brązowe jako gadżet reklamowy

Ekologiczne torby papierowe spełniają jednocześnie dwie funkcje: opakowania dla produktów i promocji dla firmy. Klient, który otrzyma w Waszym sklepie zakupy elegancko zapakowane w ekologiczną papierową torbę postrzega Waszą firmę jako odpowiedzialną społecznie. Tego typu opakowania są wbrew pozorom bardzo wytrzymałe dlatego z powodzeniem będziemy ich używać wielokrotnie wielokrotnie. Ich wygląd jest bardzo elegancki i zachęca do ponownego korzystania. Poza tym papierowa torba znacznie lepiej prezentuje się gdy z idziemy z nią po ulicy niż plastikowa reklamówka. Dzięki temu klienci jeszcze przez długi czas po dokonaniu zakupów w Waszym sklepie mają kontakt z naszą marką.

Jaki papier jest stosowany do produkcji toreb papierowych?

Torby papierowe brązowe dostępne w naszej ofercie wykonujemy w zależności od preferencji klienta z gładkiego lub prążkowanego papieru kraft. Jest on zrobiony z materiału pierwotnego dzięki czemu jest bardzo odporny na rozdarcia. Jest bardziej zwarty i jednolity niż papier wykonywany z makulatury.

Jeśli zatem chcemy pakować cięższe towary to torby wykonane z papieru kraft będą znacznie lepszym wyborem. Jego zaletą, oprócz dużej wytrzymałości jest także to, że nie strzępi się, na brzegach  i nie rozmaka pod wpływem wilgoci czy nawet deszczu. Torby z niego wykonane wytrzymują obciążenia nawet do 15 kg. Klient może wyjść z produktami zapakowanymi w tego typu torbę na ulicę gdy pada deszcz bez obawy, że kilka jego kropel spowoduje jej uszkodzenie i rozerwanie. Zaletą papieru kraft jest także to, że jest on w pełni biodegradowalny. Wykonane z niego torby rozkładają się w kilka miesięcy. Mogą także zostać poddane recyklingowi.

Torebki papierowe brązowe – techniki wykonywania nadruku

Nadruki na torbach wykonujemy metodą sitodruku, która niezależnie od wielkości nakładu jest jedną  z najbardziej ekonomicznych. Możemy nanieść grafikę po jednej lub obu stronach torby. Za każdym razem nadrukujemy do 4 kolorów. Kolory nadruku dopasujemy według wzornika Pantone. Wykonany w ten sposób nadruk jest bardzo trwały. Nie blaknie, nie ściera się ani nie rozmywa pod wpływem wilgoci. Możemy nanieść na torby w wybranym rozmiarze projekt przesłany przez klienta lub zaprojektować grafikę na podstawie przesłanych materiałów i przekazanych wskazówek. Po jej zaakceptowaniu rozpoczynamy druk toreb. Wykonujemy zarówno duże zamówienia, jak i niewielkie serie. Współpracujemy z firmami z całej Polski.

Brązowe torby papierowe z nadrukiem – uchwyty

Wytrzymałość papierowej torby na obciążenie w dużej mierze zależy od uchwytów, w które została wyposażona. W naszej ofercie dostępne są torby z uchwytami ze skręcanego papieru. Mocujemy je do torby za pomocą kleju i specjalnej wklejki po wewnętrznej stronie torby. Dzięki temu nie obrywają się ani nie wysuwają z miejsca wklejenia nawet pod dużym obciążeniem. Ich zaletą jest także to, że tak jak cała torba są w pełni biodegradowalne ponieważ wykonane są z papieru. To znacznie bardziej ekologiczne rozwiązanie niż np. uchwyty sznurkowe.

Brązowe torby papierowe – duży wybór rozmiarów

W naszej ofercie mamy dostępne torebki papierowe w wielu rozmiarach dzięki temu każdy przedsiębiorca bez trudu znajdzie taką, która będzie idealnie dopasowana do jego potrzeb. Mamy duże torby, które użyjemy  do pakowania dużych zakupów. Posiadamy również mniejsze torby, w które mogą być pakowane produkty premium, ubrania czy kosmetyki. Wśród dostępnych toreb są także takie, których wymiary pozwalają zmieścić materiały reklamowe w formacie A4. Są one wprost idealne do wykorzystania jako opakowanie dla upominków reklamowych i pakietów informacyjnych dotyczących usług i produktów firmy rozdawanych najczęściej na targach czy konferencjach. Dzięki temu, że mamy możliwość jak najdokładniejszego dobrania rozmiarów torby do potrzeb firmy są one bardzo praktyczne w użyciu.