Torba kurierska foliopak 600×500

Coraz więcej osób decyduje się na zakupy przez internet. Ich zaletą jest przede wszystkim  możliwość niemal nieograniczonego wyboru spośród milionów produktów. Wiele osób ceni je jednak także z powodu możliwości ograniczenia bezpośrednich kontaktów z innymi osobami do minimum. Rośne zatem konkurencja pomiędzy sklepami internetowymi. Jednym ze sposobów budowania przewagi nad innymi sprzedawcami w tej samej branży jest czas dostawy. Od tego, jak szybko przygotowane są paczki do wysyłki, zależy także wydajność sklepu. Jednym ze sposobów przyspieszenia kompletowania przesyłek jest torba kurierska foliopak 600×500. Wystarczy włożyć do jej wnętrza zamówione produkty  i przykleić w odpowiednim miejscu pasek samoprzylepny.

 

Dużą zaletą, jaką mają torby kurierskie, jest także to, że są bardzo lekkie. Nie powodują zatem wzrostu wagi paczek i tym samym naliczania dodatkowych opłat przez firmy kurierskie. Nie zajmują dużo miejsca, co jest bardzo ważne dla większości sklepów internetowych, które często nie dysponują dużą powierzchnią magazynową.

Foliopaki torby kurierskie z nadrukiem 600x500

Foliopak torba kurierska 600×500+k50+u80

z bardzo wytrzymałej folii LDPE o grubości 70 mikronów.
Kolor folii: biało/czarna.
Zamknięcie permanentne – klej Holmelt
Zgrzew boczny podwójny, upałowy.
Nadruk wykonany sitodrukiem.
Ze względu na specyfikę towaru nadruk wykonujemy jednostronnie.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Foliopaki z nadrukiem 600×500

Foliopaki mogą skutecznie pełnić także funkcję promocyjną. Można wykonać na nich dowolny nadruk. Torba kurierska opatrzona logo sklepu internetowego wygląda bardziej estetycznie. Przyciąga zatem także uwagę otoczenia. Sprzyja to budowaniu rozpoznawalności marki. Wzmacnia również pozytywne wrażenie klienta po dokonaniu zakupów. Jeśli lepiej zapamięta dany sklep, jest większa szansa, że w przyszłości ponownie dokona w nim zakupu.

 

Oferowane przez nas torby kurierskie wykonane są z wielowarstwowej foli LDPE. Ich boki są połączone podwójnymi zgrzewami upałowymi. Nie ma zatem ryzyka, że foliopak zostanie rozerwany podczas transportu lub rozejdzie się na zgrzewie pod wpływem obciążenia. Do zamknięcia torby służy pasek samoprzylepny. Można go użyć tylko raz, ponieważ jego klej jest bardzo mocny. Gdy przywrze do powierzchni folii nie można go odkleić bez jej rozerwania lub naciągnięcia. Wysyłając przesyłki w foliopakach mamy zatem gwarancję, że nie zostaną otwarte, zanim dotrą do odbiorcy.

Inne foliopaki

Koperta kurierska foliopak z nadrukiem
Koperta kurierska foliopak YY
Koperta kurierska foliopak Mumla
Koperta kurierska foliopak Anilon
Koperta kurierska foliopak 400x450 HiJ