Torba kurierska foliopak 300×350

Wraz ze wzrostem popularności zakupów internetowych nastąpił także wzrost oczekiwań klientów. Na pewno zależy im nie tylko na niskiej cenie produktu, ale także niewielkich kosztach wysyłki oraz ekspresowej dostawie. Krótki czas oczekiwania na zamówione towary to również gwarancja pozytywnych opinii. Sposób pakowania paczek ma duże znaczenie dla efektywności działania sklepu internetowego. Jest to szczególnie istotne w czasie wzmożonego ruchu jak święta Bożego Narodzenia lub inne okresy wynikające z charakteru branży. Może być w tym bardzo pomocna torba kurierska foliopak 450×550.

 

Foliopaki są doskonałym sposobem pakowania produktów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdzają się także jako zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi dla towaru zapakowanego w oryginale pudełka producenta. Wystarczy wsunąć produkt do ich wnętrza i zakleić klapkę zamykającą za pomocą samoprzylepnego paska.

Foliopaki torby kurierskie z nadrukiem 450x550

Foliopak torba kurierska 450×550+k50+u80

z bardzo wytrzymałej folii LDPE o grubości 70 mikronów.
Kolor folii: biało/czarna.
Zamknięcie permanentne – klej Holmelt
Zgrzew boczny podwójny, upałowy.
Nadruk wykonany sitodrukiem.
Ze względu na specyfikę towaru nadruk wykonujemy jednostronnie.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Foliopaki z nadrukiem 450×550

Dodatkowym usprawnieniem obsługi paczek mogą być informacje umieszczone bezpośrednio na torbie. Techniką sitodruku można bowiem nanieść na nią dowolny nadruk. Oprócz najczęściej stosowanego logo firmy oraz adresu sklepu internetowego mogą to być takie informacje jak np. instrukcja zwrotu towaru. Biała powierzchnia foliopaków nadaje się także do tego, aby pisać po niej markerem, jeśli zajdzie taka potrzeba. Można również nalepiać na niej etykiety adresowe. Wewnętrzna strona torby jest czarna. Dzięki czemu torba nie prześwituje, doskonale kryjąc swoją zawartość przed wzrokiem niepowołanych osób.

 

Oferowane przez nas torby wykonywane są z wielowarstwowej mocnej foli. Ich boki są solidnie połączone podwójnym zgrzewem upałowym. Nie ma zatem obawy, że foliopak przypadkiem otworzy się lub rozerwie podczas transportu. Dodatkowym zabezpieczeniem przesyłki przed otwarciem przez osoby trzecie jest pasek samoprzylepny. Klej, jaki zastosowano do pokrycia go, jest bardzo mocny. Niemożliwe jest więc ponowne go odklejenie bez uszkodzenia folii. Torba wyposażona jest dodatkowo w specjalny uchwyt ułatwiający przenoszenie paczek. Wykonany jest z tej samej, odpornej na rozerwanie folii, co cała torba.

Inne foliopaki

Koperta kurierska foliopak z nadrukiem
Koperta kurierska foliopak YY
Koperta kurierska foliopak Mumla
Koperta kurierska foliopak Anilon
Koperta kurierska foliopak 400x450 HiJ