Torba kurierska foliopak 350×450

Osoby prowadzące sklepy internetowe szybko się przekonują, że najważniejszym czynnikiem, który wpływa na ilość pozytywnych opinii klientów, jest czas dostawy. To także pole zaciętej rywalizacji pomiędzy podobnymi podmiotami na ryku. Klienci, którzy coraz chętniej i coraz  więcej kupują przez internet, chcą otrzymywać zamówione towary jak najszybciej. Bardzo ważne jest zatem, aby obsługa każdego zamówienia przebiegała jak najsprawniej. Pomocna w tym może okazać się torba kurierska foliopak 350×450.

 

Torby kurierskie są rozwiązaniem, które może znacząco poprawić funkcjonowanie sklepu i podnieść jego wydajność. Dzięki nim pakowanie towaru do wysyłki jest dużo szybsze i łatwiejsze. Wystarczy umieścić produkty w środku i zakleić wnętrze za pomocą samoprzylepnego paska. W zależności od rodzaju asortymentu do foliopaków można wkładać produkty bezpośrednio lub dodatkowo zabezpieczone pudełkami. Torba chroni wówczas zwartość przed zawilgoceniem, kurzem i innymi zabrudzeniami. Poza tym znacząco podnosi estetykę paczki.

Foliopaki torby kurierskie z nadrukiem 350x450

Foliopak torba kurierska 350×450+k50+u80

z bardzo wytrzymałej folii LDPE o grubości 70 mikronów.
Kolor folii: biało/czarna.
Zamknięcie permanentne – klej Holmelt
Zgrzew boczny podwójny, upałowy.
Nadruk wykonany sitodrukiem.
Ze względu na specyfikę towaru nadruk wykonujemy jednostronnie.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Foliopaki z nadrukiem 350×450

Oferujemy naszym klientom możliwość wykonania dowolnego nadruku na foliopakach. Najczęściej na torby nanoszone jest logo sklepu i jego adres. W ten sposób spełniają one dodatkowo funkcję promocyjną. Dzięki temu wiele osób ma kontakt z naszą marką podczas całego procesu dostawy. Poza tym pomaga to utrwalić w pamięci klienta informacje o naszym sklepie. W ten sposób znacząco zwiększamy szansę na to, że w przyszłości ponownie dokona zakupów. Jeśli będzie pozytywnie kojarzył naszą markę, chętnie poleci ją także krewnym i znajomym, szukającym podobnych produktów. Jak widać przy zaangażowaniu niewielkich środków finansowych, możemy przy okazji dotrzeć do dużego grona potencjalnych klientów.

 

Torby kurierskie dostępne w naszej ofercie wykonywane są z bardzo wytrzymałej folii. Wyposażone są w specjalny uchwyt ułatwiający przenoszenie przesyłek. Ich boki łączone są podwójnym zgrzewem upałowym. Nie ma zatem żadnego ryzyka, że foliopak przypadkowo rozerwie się lub rozejdzie na łączeniu podczas transportu. Dodatkowym zabezpieczeniem zawartości przesyłki jest pasek samoprzylepny. Nie tylko umożliwia on wygodne zamknięcie torby, ale także gwarantuje, że nie dostaną się do niej osoby do tego nieupoważnione.  Dzięki zastosowaniu bardzo mocnego kleju, paska nie można odkleić bez pozostawienia widocznych śladów.

Inne foliopaki

Koperta kurierska foliopak z nadrukiem
Koperta kurierska foliopak YY
Koperta kurierska foliopak Mumla
Koperta kurierska foliopak Anilon
Koperta kurierska foliopak 400x450 HiJ