Torba kurierska foliopak 300×350

Torba kurierska foliopak 300×350 doskonale nadaje się do wysyłania niezbyt ciężkich i nietłukących przedmiotów. Można wykorzystać ją do bezpośredniego pakowania produktów lub jako dodatkowe zabezpieczenie dla oryginalnych pudełek. Oczywiście możemy na nich nanieść dowolny nadruk. Dzięki temu stają się bardzo skutecznym narzędziem budowania rozpoznawalności marki.

 

Torby kurierskie są dużym ułatwieniem dla pracowników sklepów internetowych. Pozwalają w łatwy, szybki i bardzo estetyczny sposób przygotowywać paczki do wysyłki. Wystarczy włożyć produkt do środka i zakleić torbę. Klej zastosowany na pasku samoprzylepnym z pewnością jest bardzo mocny. Gdy przywrze do folii nie można go odkleić bez jej rozerwania. Rozwiązanie to gwarantuje, że paczka w stanie nienaruszonym dotrze do kupującego.

Foliopaki torby kurierskie z nadrukiem 300x350

Foliopak torba kurierska 300×350+k50+u80

z bardzo wytrzymałej folii LDPE o grubości 70 mikronów.
Kolor folii: biało/czarna.
Zamknięcie permanentne – klej Holmelt
Zgrzew boczny podwójny, upałowy.
Nadruk wykonany sitodrukiem.
Ze względu na specyfikę towaru nadruk wykonujemy jednostronnie.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Foliopaki z nadrukiem 300×350

Torby kurierskie, które dostępne są w naszej ofercie, wykonane są z grubej wielowarstwowej folii. Jest ona rozciągliwa i odporna na rozerwanie. Wnętrze torby jest czarne, co gwarantuje pełną dyskrecję. Jej zewnętrzna strona jest natomiast biała. Można na niej wykonać nadruk w dowolnym kolorze. Struktura powierzchni umożliwia także pisanie po niej markerem oraz naklejanie nalepek adresowych. Boki torby zostały solidnie połączone podwójnym zgrzewem upałowym. Dzięki temu są odporne na obciążenia. Nie ma zatem ryzyka, że zostanie przypadkiem rozerwana podczas transportu.

 

Zaletą tego typu foliopaków jest wygoda ich użytkowania. Nie tylko pozwalają w ekspresowy sposób pakować produkty do wysyłki, ale także ułatwiają ich transport. Torby kurierskie wyposażone są w specjalny uchwyt do przenoszenia. Dzięki niemu załadunek i przenoszenie dużej ilości paczek przebiega szybciej i sprawniej.

 

Foliopaki skutecznie pełnią także funkcję promocyjną. Na każdym z nich możemy wykonać dowolny nadruk. Najczęściej klienci umieszczają na nich swoje logo i adres sklepu. Dla ułatwienia obsługi przesyłek na torbach kurierskich można dodatkowo nanieść dane informacyjne jak np. instrukcja dokonania zwrotu. Zaletą toreb z własnym nadrukiem jest to, że poprawiają one atrakcyjność wizualną paczki. Wiele osób ma kontakt z logo firmy podczas całej drogi, którą paczka przebywa od sprzedawcy do kupującego. Rozwiązanie to pomaga także utrwalić zakup w świadomości klienta. Jeśli zapamięta sklep, gdy będzie potrzebował podobnych produktów, zwróci się ponownie do nas. Jest także duże prawdopodobieństwo, że poleci naszą firmę osobom ze swojego najbliższego otoczenia.

Inne foliopaki

Koperta kurierska foliopak z nadrukiem
Koperta kurierska foliopak YY
Koperta kurierska foliopak Mumla
Koperta kurierska foliopak Anilon
Koperta kurierska foliopak 400x450 HiJ