fbpx
 

 

Potykacze PCV Drewniane Aluminiowe Rollupy Reklama Bydgoszcz

Roll-upy i potykacze z drewna PCV i aluminium wykorzystuje się do ustawiania na chodnikach, niedaleko sklepów i punktów usługowych. Funkcjonują również jako dopełnienie tablic i reklamowych kasetonów. Potykacze i roll-upy nie ulegają zniszczeniu w związku ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi (słońce, deszcz).
Potykacz reklamowy zbudowany jest ze specjalnego tworzywa sztucznego — pcv twardego, spienionego lub płyty HIPS. Jest on wygodny w użytkowaniu, stabilny i lekki.
 
Najczęściej proponujemy standardowe potykacze reklamowe z tworzywa HIPS (bardziej odpornego na czynniki zewnętrzne od PCV) o wymiarach 58 cm x 100 cm. Standardowy wymiar rollupu to 85cm x 200cm (po rozłożeniu)
Koszt wykonania grafiki zależy od projektu.
 
Grafikę można wykonać poprzez naniesienie barwnych wydruków solventowych lub stosując folię samoprzylepną np. ORACAL. Roll-up to ekonomiczny, elegancki i wygodny system wystawienniczy. System roll-up wykonujemy z bardzo wysokiej jakości aluminium, a jego kaseta doskonale zabezpiecza nośnik reklamy od uszkodzeń w trakcie transportu. Dołączona do zestawu torba do transportu mieści system oraz stelaż, dzięki czemu rollup nie sprawia problemów podczas transportu.

 

 

 

Czas realizacji

Czas realizacji – 1-3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.
Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

 

Jak złożyć zamówienie

Do wykonania projektu prosimy o przesłanie:
– logotypu – wersja wektorowa, zamienione na krzywe, najlepiej CorelDraw do v.X5
– tekstu, kolorystyki którą ma być użyta lub ewentualnie gotowego projektu.
Proste projekty potykaczy i rollupów reklamowych wykonujemy gratis.
Dane do przelewu znajdują się podstronie kontakt
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny: 505-005-101
lub e-mail: biuro@artpress.eu