Koperty kurierskie – idealne rozwiązanie dla sklepów internetowych

Liczba transakcji internetowych stale rośnie. Zakupy w sieci są coraz popularniejsze nie tylko ze względu na wygodę, ale także bezpieczeństwo. Pozwalają wybrać to, czego potrzebujemy spośród setek produktów, ograniczając konieczność kontaktów bezpośrednich do minimum. Klienci oczekują jednak od sprzedawców przede wszystkim ekspresowej wysyłki zamówionych towarów. Duży wpływ na to, jak szybko paczka może opuścić nasz magazyn, ma to, jakiego rodzaju opakowania stosujemy. Koperty kurierskie / foliopaki są idealnym rozwiązaniem dla wielu branż.

 

Umożliwiają bardzo szybkie przygotowywanie paczek do wysyłki. Wystarczy umieścić w ich wnętrzu zamówione produkty i zamknąć za pomocą samoprzylepnego paska. Taki sposób przygotowywania paczek do wysyłki jest bardzo ekonomiczny, ponieważ koperty kurierskie dostępne są w atrakcyjnych cenach. Poza tym pozwalają zoptymalizować pracę personelu obsługującego wysyłki i znacząco podnieść wydajność sklepu. Dodatkową zaletą kopert kurierskich jest to, że na ich białej powierzchni, można nanieść nadruk reklamowy, naklejać nalepki adresowe oraz pisać markerem.  Dzięki temu pakowanie produktów do wysyłki odbywa się ekspresowo.

 

Cennik / kalkulator kosztów wykonania kopert kurierskich z nadrukiempo kliknięciu w wybrany model.

Koperty kurierskie

Nadruki na kopertach i torbach kurierskich wykonujemy sitodrukiem już do 500 szt.

Foliopaki z nadrukiem – idealna ochrona produktu na czas transportu

Od tego, w jaki sposób zabezpieczymy towar na czas transportu, zależy także ilość zwrotów i reklamacji. Jak widać, sposób pakowania produktów do wysyłki ma duże znaczenie. Warto zatem postawić na rozwiązanie, które pozwoli nam szybko przygotowywać przesyłki i maksymalnie chronić ich zawartość. Foliopaki idealnie sprawdzają się w wielu branżach. Koperty kurierskie z wielowarstwowej, bardzo mocnej folii zamykane na samoprzylepny pasek, są niezwykle praktyczne. Dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do każdego rodzaju asortymentu.

 

Doskonale chronią produkty przed wilgocią i zabrudzeniem podczas transportu. Sprzedawca nie musi się obawiać warunków atmosferycznych, jakie będą panować podczas dostawy. Produkt będzie bezpieczny, nawet jeśli foliopak zostanie zamoczony podczas deszczu. To ogromna przewaga, jaką mają tego typu koperty kurierskie nad kopertami bębelkowymi.

 

Ich dodatkową funkcją jest zabezpieczenie paczki przed otwarciem przez niepowołane do tego osoby. Wielowarstwowa folia o grubości aż 70 mikronów jest bardzo mocna. Trudno ją rozerwać. Przy każdej próbie się rozciąga.  Niemożliwe jest także przypadkowe otwarcie tego typu koperty na zgrzewie. W oferowanych przez nas foliopakach stosowany jest bowiem podwójny zgrzew upałowy. Nie ma również ryzyka, że zgrzew sam puści, nawet pod obciążeniem. Próba jego rozerwania skutkuje natomiast naciągnięciem folii i widocznymi śladami.

 

Doskonałym zabezpieczeniem poufności przesyłek jest pasek samoprzylepny powalający zamknąć kopertę. Jest on pokryty klejem typu HOLMELT. Kiedy przywrze po powierzchni folii, próba odklejenia go sprawia, że folia się rozciąga i rwie. Można użyć go tylko raz. Nie da się zatem zajrzeć do wnętrza paczki, aby nie pozostawić żadnych śladów. Koperty kurierskie zapewniają także pełną dyskrecję. Ich wnętrze jest czarne, całkowicie nieprześwitujące.

Cenioną przez sprzedawców internetowych zaletą kopert kurierskich jest również ich lekkość. Nie wpływają one dzięki temu na wagę przesyłki i nie zawyżają  jej ceny. Może się tak stać w przypadku innych opakowań  np. kartonowych.

Koperty kurierskie – ekonomiczne narzędzie promocji

Oferujemy możliwość wykonania dowolnego nadruku na foliopakach.  To doskonałe rozwiązanie dla sklepów internetowych. Opakowanie z nadrukiem logo przyciąga uwagę otoczenia. Pomaga także utrwalić wizerunek marki w oczach klienta, który dokonał zakupów w naszym sklepie. To bardzo tani i skuteczny sposób na promocję sklepu internetowego.

 

Nadruk może być także wykorzystany jako nośnik dodatkowych informacji. Oprócz grafiki z logo i najważniejszych danych teleadresowych firmy możemy wykorzystać go np. do poinformowania klienta, w jaki sposób może dokonać zwrotu, lub zgłosić reklamację.

Koperty kurierskie z nadrukiem – praktyczne zastosowanie

Koperty kurierskie mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Dostępne są bowiem w wielu rozmiarach do wyboru. Dzięki temu bez trudu można znaleźć koperty kurierskie idealnie dopasowane do rozmiaru towaru, którego sprzedaż prowadzimy. Mogą służyć do bezpośredniego pakowania ubrań i innych tekstyliów. Stosują je sklepy z ziołami i przyprawami oraz różnego rodzaju akcesoriami i towarami, które są nietłukące i odporne na zagniecenia.

 

Są wykorzystywane przez sprzedawców również do pakowania produktów w oryginalnych pudełkach. W ten sposób foliopak zabezpiecza je przed zabrudzeniami i wilgocią, a produkt chroniony jest przez karton producenta. Fiolopaki są w takich przypadkach o wiele wygodniejsze w użyciu niż owijanie towaru folią i zaklejanie taśmą. Pozwala to także zaoszczędzić sporo czasu. Koperty kurierskie doskonale nadają się do przesyłania dokumentów. Umieszczając je w ich wnętrzu, możemy mieć pewność, że nie dostaną się w niepowołane ręce. Każda próba otwarcia foliopaku pozostawi bowiem widoczny ślad na jego powierzchni.

 

Nadruk może być także wykorzystany jako nośnik dodatkowych informacji. Oprócz grafiki z logo i najważniejszych danych teleadresowych firmy możemy wykorzystać go np. do poinformowania klienta, w jaki sposób może dokonać zwrotu, lub zgłosić reklamację.

Czas realizacji kopert kurierskich z nadrukiem

Czas realizacji nadruku na foliopakach zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Nakłady 500/1.000 szt.  foliopaków drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze, ale zdarza się, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady foliopaków staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień. Wiele zależy również od ilości użytych kolorów nadruku. Im większa ilość drukowanych kolorów tym dłuższy czas realizacji.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Jak złożyć zamówienie na koperty kurierskie z nadrukiem?

Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku na foliopakach. Dobrze jest kiedy materiały są w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max X7 z czcionkami zamienionymi na krzywe.

Jeśli nie ma gotowego projektu nadruku na foliopakach lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na podstawie innych przesłanych materiałów lub sugestii.

Proste projekty nadruków na foliopaki wykonujemy gratis.

Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze foliopaki, a po kilku dniach wysyłamy wydrukowane i wyprasowane zamówienie kurierem DPD.

Dane do przelewu prześlemy w mailu po złożeniu zamówienia na torby lub na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

Koszt wysyłki kopert kurierskich

Koszt wysyłki kopert kurierskich również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Jedna paczka do 30 kg to koszt 18,- netto. W przypadku kopert kurierskich jest to ok. 500/1000 sztuk w zależności od rozmiaru. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia foliopaki wysyłamy na nasz koszt. Czas dostawy to w 99% przypadków 24 godziny więc przesyłki można się spodziewać następnego dnia roboczego od chwili wysłania. W bardzo szczególnych przypadkach nadajemy przesyłki za pośrednictwem PKP więc czas dostarczenia przesyłki skraca się do kilku godzin.

Koperty kurierskie – galeria

Koperty kurierskie z nadrukiem
Koperty kurierskie z nadrukiem YY
Koperty kurierskie z nadrukiem Mumla
Koperty kurierskie z nadrukiem Anilon
Koperty kurierskie z nadrukiem 400x450 HiJ