Koperta kurierska foliopak 800×700

Największą zaletą foliopaków jest wygoda ich użytkowana i praktyczność zastosowania. Koperta kurierska foliopak 800×700 pozwala na przesyłanie dosyć dużych przedmiotów, które nie wymagają zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi. Mogą także służyć do pakowania na czas dostawy towarów w oryginalnych pudełkach producenta. To znacznie wygodniejszy i szybszy sposób przygotowywania paczek niż owijanie ich folią i oklejanie taśmą. Produkty do nadania wystarczy umieścić we wnętrzu koperty kurierskiej i zakleić przy użyciu samoprzylepnego paska. Przygotowane w ten sposób paczki są także znacznie bardziej estetyczne.

Foliopaki koperty kurierskie z nadrukiem 800x700

Foliopak koperta kurierska z nadrukiem 800×700+k50

z bardzo wytrzymałej folii LDPE o grubości 70 mikronów.
Kolor: folii biało/czarna.
Zamknięcie permanentne – klej Holmelt
Zgrzew boczny podwójny, upałowy.
Nadruk wykonany sitodrukiem.
Ze względu na specyfikę towaru nadruk wykonujemy jednostronnie.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Foliopaki z nadrukiem 800×700

Ten rodzaj opakowania zabezpiecza produkty przed wilgocią, kurzem i innymi zabrudzeniami podczas dostawy. Gwarantuje także nienaruszalność paczki. Klej, którym pokryty jest pasek samoprzylepny, z pewnością jest bardzo mocny. Kiedy przywrze do powierzchni folii jego odklejenie jest niemożliwe bez pozostawienia śladów. Koperta bowiem rozrywa się lub rozciąga w tym miejscu. Nie ma mowy także o jej przypadkowym otwarciu podczas transportu, np. na zgrzewie. Jej boki zostały bowiem solidnie połączone podwójnym zgrzewem upałowym. Jest on dzięki temu bardzo odporny na obciążenia.

 

Foliopaki to nie tylko dobry sposób na usprawnienie pracy sklepu internetowego. Mogą być one także skutecznym narzędziem promocyjnym. Oferujemy możliwość wykonania dowolnego nadruku na wybranych kopertach kurierskich. Logo firmy, jej hasło przewodnie czy adres sklepu internetowego naniesione na białą powierzchnię folii z pewnością przyciągają uwagę. Pozwala to dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów przy wykorzystaniu bardzo małych nakładów finansowych. Poza tym przesyłki pakowane w ten sposób świadczą o profesjonalizmie firmy. To dobry sposób także na to, aby wzmocnić naszą markę w świadomości klienta, który dokonał zakupów. Zwiększy to szansę, że w przyszłości ponowie dokona u nas zakupów, oraz że poleci nasz sklep krewnym i znajomym poszukującym podobnych rzeczy.

Inne foliopaki

Koperta kurierska foliopak z nadrukiem
Koperta kurierska foliopak YY
Koperta kurierska foliopak Mumla
Koperta kurierska foliopak Anilon
Koperta kurierska foliopak 400x450 HiJ