Koperta kurierska foliopak 600×550

Wraz ze wzrostem popularności zakupów internetowych rośnie także konkurencja wśród sklepów prowadzących sprzedaż w sieci. Klienci najchętniej wybierają te, które realizują zamówienia najszybciej i oferują najtańsze przesyłki. Koperta kurierska foliopak 600×550 to dobry sposób na to, aby usprawnić i przyspieszyć proces przygotowywania paczek do wysyłki. Są niedrogie i bardzo lekkie. Nie powodują zatem znaczącego wzrostu kosztów dostawy. Ich zaletą jest także to, że nie zajmują dużo miejsca w magazynie. Z powodzeniem można więc zamówić większy ich zapas. Pozwoli nam to nie tylko uzyskać lepszą cenę, ale także zabezpieczyć się przed sezonami, w których sprzedaż znacząco wzrasta.

 

Koperty kurierskie o wymiarach 600×550+k50 doskonale sprawdzają się do pakowania dużych produktów w oryginalnych opakowaniach producenta. Można je zatem wykorzystać także dla paczek, które wymagają dodatkowego zabezpieczenia na czas transportu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wystarczy umieścić pudełko wewnątrz foliopaku, a następnie zakleić używając paska samoprzylepnego.  To znacznie szybsze i bardziej estetyczne rozwiązanie niż owijanie kartonów folią.

Foliopaki koperty kurierskie z nadrukiem 600x550

Foliopak koperta kurierska 600×550+k50

z bardzo wytrzymałej folii LDPE o grubości 70 mikronów.
Kolor folii: biało/czarna.
Zamknięcie permanentne – klej Holmelt
Zgrzew boczny podwójny, upałowy.
Nadruk wykonany sitodrukiem.
Ze względu na specyfikę towaru nadruk wykonujemy jednostronnie.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Foliopaki z nadrukiem 600×550

Wewnętrzna strona foliopaków jest czarna, co gwarantuje pełną dyskrecję przesyłki. Na jej zewnętrznej powierzchni można natomiast nanieść dowolny nadruk. Dla usprawnienia obsługi przesyłek oprócz logo firmy i jej danych teleadresowych można umieścić na kopercie także przydatne informacje. Może to być np. instrukcja dokonania zwrotu. Koperty kurierskie z własnym nadrukiem to także dobrzy sposób na budowanie rozpoznawalności marki i utrwalenie jej w świadomości klienta.

 

Oferowane przez nas foliopaki wykonane są z bardzo mocnej wielowarstwowej folii LDPE  o grubości aż 70 mikronów. Ich boki są solidnie połączone podwójnym zgrzewem upałowym. Nie ma zatem możliwości, że koperta zostanie przypadkowo rozerwana, lub otworzy się z boku pod obciążeniem zawartością. Po zamknięciu jej przy użyciu samoprzylepnego paska, mamy zatem gwarancję, że paczka dotrze do odbiorcy nienaruszona. Każda próba odklejenia lub rozerwania koperty pozostawia bowiem widoczny ślad. Aby dostać się do wnętrza przesyłki, trzeba zatem rozerwać lub rozciąć folię.

Inne foliopaki

Koperta kurierska foliopak z nadrukiem
Koperta kurierska foliopak YY
Koperta kurierska foliopak Mumla
Koperta kurierska foliopak Anilon
Koperta kurierska foliopak 400x450 HiJ