Koperta kurierska foliopak 450×550

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na wydajność sklepu internetowego jest sposób pakowania produktów do wysyłki. Stawiając na najprostsze, najszybsze i najwygodniejsze rozwiązania zyskujemy to, co najcenniejsze – czas. Pozytywne opinie klientów w dużej mierze zależą od tego, jak długo czekali na dostawę. Koperta kurierska foliopak 450×550 to jeden z najszybszych sposobów przygotowywania przesyłek. Wystarczy do jej wnętrza włożyć zamówione produkty i zamknąć za pomocą paska samoprzylepnego.

 

Oczywiście na wybranych foliopakach możemy nanieść dowolny nadruk. Oprócz logo firmy oraz jej podstawowych danych teleadresowych można tam umieścić także przydatne dla klienta informacje. Może to być np. instrukcja zwrotu towaru. Wysyłanie paczek w foliopakach z przekazem promocyjnym to dobry sposób także na budowanie rozpoznawalności marki. Zanim paczka dotrze do klienta, informacje o naszej firmie zobaczy wiele osób. Z pewnością mogą one stać się naszymi potencjalnymi klientami.

Foliopaki koperty kurierskie z nadrukiem 450x550

Foliopak koperta kurierska 450×550+k50

z bardzo wytrzymałej folii LDPE o grubości 70 mikronów.
Kolor folii: biało/czarna.
Zamknięcie permanentne – klej Holmelt
Zgrzew boczny podwójny, upałowy.
Nadruk wykonany sitodrukiem.
Ze względu na specyfikę towaru nadruk wykonujemy jednostronnie.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Foliopaki z nadrukiem 450×550

Zaletą kopert kurierskich jest także to, że bardzo dobrze chronią zapakowane w nie towary podczas transportu. Z pewnością zabezpieczają przed wilgocią i wszelkimi zabrudzeniami. Gwarantują także, że przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Wszelkie próby jej otwarcia przez osoby trzecie pozostawią bowiem widoczne ślady. Oferowane przez nas foliopaki wykonywane są z wielowarstwowej foli o grubości aż 70 mikronów. Jest ona bardzo rozciągliwa, ale wytrzymała. Na klapce zamykającej wnętrze koperty stosowany jest bardzo mocny klej. Kiedy przywrze on do powierzchni folii, nie można go odkleić bez jej rozciągnięcia lub rozerwania. Boki koperty łączone są natomiast solidnymi zgrzewami upałowymi. Nie ma zatem ryzyka, że puszczą pod wpływem obciążenia zawartością.

 

Foliopaki dostępne są oczywiście w wielu rozmiarach. Dzięki temu z łatwością można dobrać koperty kurierskie dopasowane do danego asortymentu. W zależności od rodzaju produktów można umieszczać je bezpośrednio w foliopakach lub wraz z kartonowymi pudełkami. Produkty narażone na uszkodzenia mechaniczne takie jak kosmetyki, buty, drobny sprzęt elektroniczny czy ADG, można wkładać do foliopaków w pudełkach producenta. To znacznie szybsze rozwiązanie niż owijanie ich folią i zaklejanie taśmą. Daje także większą pewność ich nienaruszalności podczas transportu.

Inne foliopaki

Koperta kurierska foliopak z nadrukiem
Koperta kurierska foliopak YY
Koperta kurierska foliopak Mumla
Koperta kurierska foliopak Anilon
Koperta kurierska foliopak 400x450 HiJ