Koperta kurierska foliopak 400×500

Koperta kurierska foliopak 400×500 z nadrukiem to doskonały sposób na promocję sklepu internetowego. Warto dbać o reklamę nie tylko do chwili, gdy klient dokona zakupu. Ciągła praca nad budowaniem rozpoznawalności marki pozwala zaistnieć w świadomości większej ilości osób. Z pewnością paczka zapakowana w kopertę kurierską z nadrukiem, sprawi, że klient na dłużej zapamięta nasze logo. Jest zatem znacznie większa szansa na to, że poleci nasz sklep krewnym i znajomym lub ponownie dokona zakupów.

 

Foliopaki niewątpliwie mogą być skuteczną formą promocji firmy, jednak największą ich zaletą  jest praktyczność. Wykonywane są z bardzo mocnej, wielowarstwowej folii o grubości aż 70 mikronów. Ich wnętrze jest czarne, dzięki temu gwarantują zachowanie pełnej dyskrecji, jeśli chodzi o zawartość paczki. Oczywiście na zewnętrznej, białej stronie można wykonać dowolny nadruk. Na jej powierzchni można także pisać markerem lub umieszczać nalepki adresowe.

Foliopaki koperty kurierskie z nadrukiem 400x500

Foliopak koperta kurierska 400×500+k50

z bardzo wytrzymałej folii LDPE o grubości 70 mikronów.
Kolor folii: biało/czarna.
Zamknięcie permanentne – klej Holmelt
Zgrzew boczny podwójny, upałowy.
Nadruk wykonany sitodrukiem.
Ze względu na specyfikę towaru nadruk wykonujemy jednostronnie.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Foliopaki z nadrukiem 400×500

Koperty kurierskie niewątpliwie chronią towary w nich przesyłane przed wilgocią i zabrudzeniami. Dają także pewność, że paczka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Po włożeniu do środka zamówionych produktów i zaklejeniu koperty paskiem samoprzylepnym nie jest więc możliwe jej ponowne otwarcie. Każda próba dostania się do środka pozostawi zatem ślad w postaci rozerwanej lub naciągniętej folii. Boki koperty zostały solidnie połączone podwójnym zgrzewem upałowym. Nie ma zatem żadnego ryzyka, że otworzy się ona przypadkowo pod wpływem obciążenia zawartością. Aby otworzyć paczkę zapakowaną w foliopak, należy więc rozerwać folię lub użyć nożyczek.

 

Tego typu opakowanie to także duże usprawnienie pracy sklepu internetowego. Pakowanie z ich wykorzystaniem towaru do wysyłki przebiega znacznie szybciej. Wystarczy więc włożyć produkty do ich wnętrza i zakleić przy użyciu samoprzylepnego paska. Zajmuje to znacznie mniej czasu niż owijanie ich folią czy pakowanie w kartony. Poza tym koperty kurierskie są bardzo lekkie. Nie wpływają zatem na wagę paczek i nie generują dodatkowych kosztów. Zajmują także bardzo mało miejsca w magazynie.

Inne foliopaki

Koperta kurierska foliopak z nadrukiem
Koperta kurierska foliopak YY
Koperta kurierska foliopak Mumla
Koperta kurierska foliopak Anilon
Koperta kurierska foliopak 400x450 HiJ