Koperta kurierska foliopak 350×450

Sprawność pakowania towaru do wysyłki znacząco wpływa na wydajność sklepu internetowego. Pracownicy w krótszym czasie są w stanie obsłużyć więcej zamówień. Ekspresowa wysyłka jest także mile widziana przez klientów i skłania ich do dodawania pozytywnych opinii. Jednym z najlepszych sposobów na przygotowywanie produktów do transportu jest koperta kurierska foliopak 350×450.

 

Koperty kurierskie są oczywiście dostępne w wielu rozmiarach. Z łatwością można również dobrać takie, które najlepiej sprawdzą się dla danego asortymentu. Doskonale chronią przed wilgocią oraz zabrudzeniami. Po otrzymaniu zamówienia wystarczy umieścić produkty w ich wnętrzu i zamknąć samoprzylepnym paskiem. Kiedy jego klej przywrze do powierzchni folii, nie ma możliwości ponownego otwarcia. Koperty kurierskie gwarantują zatem przede wszystkim to, że towar dotrze w nienaruszonym stanie do odbiorcy. Każda próba odklejenia paska skutkuje więc rozciągnięciem folii. Aby otworzyć paczkę trzeba użyć nożyczek lub rozerwać folię.

Foliopaki koperty kurierskie z nadrukiem 350x450

Koperta kurierska nadrukiem 350×450+k50

z bardzo wytrzymałej folii LDPE o grubości 70 mikronów.
Kolor folii: biało/czarna.
Zamknięcie permanentne – klej Holmelt
Zgrzew boczny podwójny, upałowy.
Nadruk wykonany sitodrukiem.
Ze względu na specyfikę towaru nadruk wykonujemy jednostronnie.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Koperta kurierska z nadrukiem

Decydując się na wykorzystanie foliopaków w swoim sklepie, nie trzeba się obawiać, że paczka przypadkowo się otworzy podczas transportu. Koperty kurierskie wykonywane są bowiem z wielowarstwowej folii, która jest bardzo mocna i rozciągliwa. Jej boki łączą podwójne szwy upałowe, które są wytrzymałe na obciążenia. Koperty kurierskie  gwarantują pełną dyskrecję. Ich wewnętrzna strona jest czarna, co sprawia że zawartość jest całkowicie niewidoczna.

 

Koperty kurierskie mogą pełnić także funkcję promocyjną. Na ich zewnętrznej stronie możemy oczywiście wykonać dowolny nadruk. Zwracające uwagę logo sklepu internetowego z pewnością pomoże nam budować rozpoznawalność marki. Poza tym foliopak z firmowym nadrukiem utrwali w pamięci klienta informacje o naszym sklepie. Zwiększy to szansę na to, że w przyszłości ponownie dokona u nas zakupów lub poleci nasz sklep swoim krewnym i znajomym.

 

Ważną cechą foliopaków jest także ich lekkość. Dzięki temu nie generują dodatkowych kosztów wysyłki. Poza tym nie zajmują dużo miejsca w magazynie. Jest bardzo ważne dla sklepów internetowych, które często nie dysponują dużą powierzchnią do składowania towaru.

Inne foliopaki

Koperta kurierska foliopak z nadrukiem
Koperta kurierska foliopak YY
Koperta kurierska foliopak Mumla
Koperta kurierska foliopak Anilon
Koperta kurierska foliopak 400x450 HiJ