Koperty kurierskie / foliopaki z nadrukiem

Koperta kurierska foliopak 300×350 jest idealnym rozwiązaniem dla sklepów internetowych. Pozwalają szybko i bezpiecznie przygotowywać paczki do wysyłki. Na ich powierzchni można nanieść nadruk reklamowy, dzięki czemu spełniają dodatkowo funkcję reklamową. Z pewnością dobrze widoczne logo firmy oraz jej najważniejsze dane teleadresowe pomogą w budowaniu rozpoznawalności marki.  Zaletą kopert kurierskich jest także to, że nie generują dodatkowych kosztów, ponieważ są bardzo lekkie. Nie wpływają zatem  na wagę przesyłki i tym samym cenę jej nadania.

Foliopaki koperty kurierskie z nadrukiem 300x350

Foliopak koperta kurierska z nadrukiem 300×350+k50

z bardzo wytrzymałej folii LDPE o grubości 70 mikronów.
Kolor folii: biało/czarna.
Zamknięcie permanentne – klej Holmelt
Zgrzew boczny podwójny, upałowy.
Nadruk na kopertach kurierskich / foliopakach wykonujemy sitodrukiem.
Ze względu na specyfikę towaru nadruk wykonujemy jednostronnie.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Koperta kurierska z nadrukiem 300×350

Bez wątpienia z roku na rok zakupy internetowe są coraz popularniejsze. Rosną także oczekiwania klientów. Liczy się przede wszystkim szybkość i cena wysyłki. Duże znaczenie ma również odpowiedni sposób zabezpieczenia towaru na czas transportu. Wpływa to przede wszystkim na pozytywne opinie klientów. Zapobiega także sytuacjom, gdy potrzebna jest wymiana towaru zniszczonego podczas dostawy.

 

Dla wielu sklepów internetowych najlepszym rozwiązaniem są foliopaki. Wykorzystując je, można bardzo szybko kompletować paczki do wysyłki. Wystarczy włożyć do ich wnętrza zamówione towary i zamknąć za pomocą samoprzylepnego paska. Koperty kurierskie są bardzo lekkie, dzięki czemu nie wpływają  na cenę przesyłki. Ich zaletą jest także to, że zajmują mało miejsca w magazynie.

 

Przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż produktów nietłukących, odpornych na zagniecenia i inne uszkodzenia mechaniczne, mogą umieszczać je bezpośrednio w foliopakach. Koperty kurierskie w rozmiarze 300×350 idealnie się zatem sprawdzą w sklepach z różnego rodzaju odzieżą, dodatkami dla domu, czy z przyprawami i ziołami.

 

Dla tego rodzaju produktów koperty kurierskie są wystarczającym zabezpieczeniem na czas transportu. Chronią również towary przed wilgocią i zabrudzeniem. Ich zaletą jest także to, że dają pewność, że przesyłka dotrze w nienaruszonym stanie do klienta. Wielowarstwowa folia o grubości aż 70 mikronów jest bardzo wytrzymała. Nie trzeba się więc obawiać przypadkowego rozerwania koperty podczas transportu. Po zamknięciu koperty kurierskiej foliopaku za pomocą paska samoprzylepnego nie jest możliwe jego ponowne otwarcie. Aby to zrobić, trzeba rozerwać kopertę lub użyć nożyczek. Oczywiście każda próba jej odklejenia pozostawia ślad w postaci rozciągniętej folii. Pewność zamknięcia gwarantują także solidne, podwójne zgrzewy upałowe zastosowane po bokach. Koperty kurierskie foliopaki idealnie nadają się zatem również do przesyłania dokumentów.

Inne foliopaki

Koperta kurierska foliopak z nadrukiem
Koperta kurierska foliopak YY
Koperta kurierska foliopak Mumla
Koperta kurierska foliopak Anilon
Koperta kurierska foliopak 400x450 HiJ