Foliopaki / koperty i torby kurierskie

Z pewnością liczba klientów kupujących przez internet rośnie od kilku lat. To wygodny i coraz bardziej bezpieczny sposób nabywania wszelkich towarów. Dziś tak naprawdę trudno wyobrazić sobie sprawną sprzedaż w większości firm bez tego kanału sprzedaży. W związku z tym coraz popularniejsze jest oferowanie zakupów z możliwością wysyłki na terenie całego kraju (i nie tylko).
Przy pakowaniu i wysyłce mogą pomóc coraz bardziej popularne foliopaki kurierskie. Są to koperty wykonane z niezwykle wytrzymałej folii, które doskonale zabezpieczają wysyłany towar.

 

Cennik / kalkulator kosztów wykonania foliopaków kurierskich z nadrukiempo kliknięciu w wybrany model.

Wymiary foliopaków: 

300 x 350 + k 50 – Koperta kurierska b/cz 0,07
350 x 450 + k 50 – Koperta kurierska b/cz 0,07
400 x 500 + k 50 – Koperta kurierska b/cz 0,07
450 x 550 + k 50 – Koperta kurierska b/cz 0,07
600 x 550 + k 50 – Koperta kurierska b/cz 0,07
800 x 700 + k 50 – Koperta kurierska b/cz 0,07

Wymiary toreb kurierskich: 

300 x 350 + u 80 + k 50 – Torba kurierska b/cz 0,07
350 x 450 + u 80 + k 50 – Torba kurierska b/cz 0,07
450 x 550 + u 80 + k 50 – Torba kurierska b/cz 0,07
600 x 500 + u 80 + k 50 – Torba kurierska b/cz 0,07

Nadruki na kopertach i torbach kurierskich wykonujemy sitodrukiem już do 500 szt.

Foliopaki z nadrukiem

Na foliopakach możemy oczywiście wykonać nadruk reklamowy po to żeby Wasza firma mogła się wyróżnić wśród wielu innych przesyłek. W dzisiejszych czasach to bardzo ważne. Takim sposobem foliopaki są nie tylko opakowaniem do wysyłki towaru ale stają się również elementem reklamowym.

Foliopaki – ważne parametry

 

Grubość folii

Foliopaki muszą być wykonane z folii o odpowiedniej grubości. Naszym zdaniem absolutnym minimum jest folia o grubości 60 mikronów. Na wszelki wypadek nasze foliopaki są wykonane z jeszcze grubszej folii czyli 70 mikronów. To jest już wystarczające zabezpiecznie przynajmniej w kwestii wytrzymałości folii. U nas jest to folia wielowarstwowa i elastyczna dzięki temu bardzo trudno ją rozerwać.

 

Zgrzewy boczne

Drugim ważnym czynnikiem są zgrzewy boczne. Tutaj też staramy się odpowiednio zabepieczyć wysyłany towar. Co z tego, że folia, z której wykonany jest foliopak będzie bardzo mocna jeśli boki nie będą odpowiednio zabezpieczone? Tutaj zdecydowaliśmy się na podwójny zgrzew upałowy, który w 100% eliminuje rozerwanie folii na krawędziak foliopaków.

 

Zamknięcie

Trzecią sprawą jest zamknięcie. Powinno być bardzo mocne i uniemożliwiające ponowne otwarcie. Zastosowaliśmy specjalne zamknięcie foliopaka z wykorzystaniem permanentnego kleju. Nie ma możliwości żeby po włożeniu towaru i zamknięciu foliopaka można byłoby go otworzyć bez zniszczenia całego opakowania. To zamknięcie z klejem typu HOLMELT.

 

Dyskrecja

I ostatnia sprawa czyli zadbanie o dyskretne doręczenie przesyłki do adresata. O ten istotny aspekt również zadbaliśmy i nasze foliopaki są wykonane z dwukolorowej folii – z zewnątrz folia jest biała i można wykonać na niej nadruk firmowy a od środka jest czarna i zapewnia dyskretne doręczenie przesyłki. Ta cecha naszych foliopaków powoduje, że doskonale nadają się do przesyłania np. różnego rodzaju dokumentów czy innych przedmiotów, których zawartość chcemy zachować w tajemnicy.

Czas realizacji foliopaków

Czas realizacji nadruku na foliopakach zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Nakłady 500/1.000 szt.  foliopaków drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze, ale zdarza się, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady foliopaków staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień. Wiele zależy również od ilości użytych kolorów nadruku. Im większa ilość drukowanych kolorów tym dłuższy czas realizacji.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Jak złożyć zamówienie na foliopaki z nadrukiem?

Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku na foliopakach. Dobrze jest kiedy materiały są w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max X7 z czcionkami zamienionymi na krzywe.

Jeśli nie ma gotowego projektu nadruku na foliopakach lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na podstawie innych przesłanych materiałów lub sugestii.

Proste projekty nadruków na foliopaki wykonujemy gratis.

Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze foliopaki, a po kilku dniach wysyłamy wydrukowane i wyprasowane zamówienie kurierem DPD.

Dane do przelewu prześlemy w mailu po złożeniu zamówienia na torby lub na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

Koszt wysyłki foliopaków

Koszt wysyłki foliopaków również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Jedna paczka do 30 kg to koszt 18,- netto. W przypadku foliopaków jest to ok. 500/1000 sztuk w zależności od rozmiaru. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia foliopaki wysyłamy na nasz koszt. Czas dostawy to w 99% przypadków 24 godziny więc przesyłki można się spodziewać następnego dnia roboczego od chwili wysłania. W bardzo szczególnych przypadkach nadajemy przesyłki za pośrednictwem PKP więc czas dostarczenia przesyłki skraca się do kilku godzin.

Foliopaki – galeria

Foliopaki z nadrukiem
Foliopaki z nadrukiem YY
Foliopaki z nadrukiem mumla
Foliopaki z nadrukiem Anilon
Foliopaki z nadrukiem 400x450 HiJ