Długopisy z grawerem ZOE

W naszej bogatej ofercie długopisów reklamowych dostępny jest m.in. model ZOE wykonany z gumowanego aluminium. W przeciwieństwie do innych długopisów jego obudowa pokryta jest satynową powłoką. Dzięki niej jest on nie tylko przyjemny w dotyku, ale także nie przesuwa się w palcach podczas pisania. Należy zwrócić uwagę, że długopisy z grawerem ZOE dostępne są w 5 kolorach do wyboru, podczas gdy intensywną barwę jego głównej części równoważą wykończenia w kolorze srebra. Ma praktyczny klips, który umożliwia przypięcie go do notatnika czy terminarza. Jego zaletą jest także trwałość. Przycisk wysuwający wkład jest bardzo wygodny w użyciu, a jego mechanizm niezawodny. Długopis ZOE nie tylko estetycznie wygląda. Bez wątpienia został zaprojektowany tak, aby pisanie nim było przyjemnością. Z pewnością dobrze układa się w palcach i łatwo prowadzi. Oczywiście jego wkład starcza na długo, a tusz jest wysokiej jakości.

Długopis ZOE

Długopis metalowy Ø 10 mm
Materiał: aluminium gumowane
Wymiary: 135 mm x 10 mm
Znakowanie: Grawer Trotec speedy 300

Ceny netto.

Wróć do poprzedniej strony

Długopisy z grawerem ZOE

Z pewnością klienci, którym zależy na podkreśleniu prestiżu firmy, mogą postawić na długopisy reklamowe w  kolorze czarnym lub białym. Jeśli jednak zależy nam przede wszystkim na zwróceniu uwagi otoczenia, lepiej postawić na bardziej intensywne kolory. Oczywiście za pomocą techniki grawerowania możemy po jednej lub obu stronach długopisu nanieść logo firmy oraz dowolny napis. Tą metodą możemy precyzyjnie wykonać nawet bardzo małe elementy graficzne. Jej zaleta jest także to, gwarantuje najwyższą trwałość. Nawet przy intensywnym użytkowaniu grawer zachowuje pełną estetykę.

Długopisy z grawerem to jedna z najlepszych inwestycji w promocję firmy. Należą one do praktycznych materiałów reklamowych. Są bardzo chętnie przyjmowane zarówno przez klientów, jak i partnerów biznesowych każdej firmy. To za co są najbardziej cenione, to praktyczność wykorzystania. Bez wątpienia większość z nas wykonuje codzienne zadania zawodowe za pomocą komputera. Z długopisu, korzystamy jednak codziennie. Służą nam one na przykład do robienia notatek podczas rozmów telefonicznych.  Zapisywanie ważnych spraw do załatwienia również wydaje się łatwiejsze, jeśli robimy to w tradycyjny sposób. Wiele osób wciąż używa tradycyjnych terminarzy. Z pewnością elegancki, wygodny w użytkowaniu długopis z nienachalnym zapisem reklamowym, to  zawsze dobry pomysł na upominek reklamowy.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych