Długopisy z grawerem ZEN

Od jakości materiałów promocyjnych firmy w dużej mierze zależy to, jak postrzega  ją otoczenie. Klienci mają bowiem tendencję do przenoszenia swoich wrażeń dotyczących gadżetów reklamowych na firmę, od której je otrzymali. Oznacza to, że jeśli rozdajemy upominki, których wartość  użytkowa i estetyka są na niskim poziomie, możemy zaszkodzić swojej marce. Kiepskiej jakości gadżety sprawią, że klient zacznie postrzegać usługi i produkty firmy w ten sam sposób. Warto o tym pamiętać, zamawiając długopisy z grawerem ZEN.

dlugopisy z grawerem zen

Długopis ZEN

Długopis metalowy Ø 10 mm
Wykonane są z aluminium co sprawia, że są bardzo solidne.
Wymiary: 140 mm x 10 mm
Znakowanie wykonujemy  grawerem laserowym Trotec speedy 300 co z pewnością podkreśla ekskluzywny charakter długopisu.

Ceny netto.

Wróć do poprzedniej strony

Długopisy z grawerem ZEN

Z pewnością są one jednymi z najchętniej przyjmowanych podarunków, a osoby, które je otrzymały, deklarują korzystanie z nich, nawet przez kilkanaście miesięcy. Bez wątpienia jednak warunkiem koniecznym jest ich funkcyjność i estetyka. Mimo, że większość z codzienne zadania realizuje za pomocą komputera, często korzystamy także z długopisu. Zazwyczaj mamy na biurku kilka jednak najczęściej sięgamy po jeden wybrany. Lubimy eleganckie, dobrej jakości materiały biurowe. Metalowe długopisy z grawerem należą zatem do tych często wykorzystywanych. Dobrze układają się w dłoni, są masywne, ale niezbyt ciężkie. Lekko się prowadzą podczas pisania, co sprawia, że robienie codziennych notatek, czy podpisywanie dokumentów jest przyjemnością.

Przede wszystkim oferujemy naszym klientom szeroki wybór długopisów metalowych z grawerem. Poszukując oryginalnych, a zarazem eleganckich długopisów dla swojej firmy, warto zwrócić uwagę na model ZEN. Dostępny jest w 5 kolorach, a wybraną barwę podkreślają dodatki w srebrnym kolorze. Interesujące wycięcia u dołu długopisu, dodatkowo zapobiegają jego ślizganiu się w dłoni. Osobom, którym zależy na tym, aby nadać swoim gadżetom reklamowym jak największy prestiż, polecamy długopisy reklamowe w kolorze czarnym. Bardziej jaskrawe obudowy pomagają natomiast w przyciągnięciu uwagi otoczenia. Na każdym długopisie możemy nanieść dowolny napis i grafikę. Najczęściej jest to logo i  najważniejsze dane firmy. Należy pamiętać, że metoda grawerowania pozwala na precyzyjne odwzorowanie nawet najmniejszych elementów. Grafika może być oczywiście umieszczona z jednej lub obu stron długopisu. Podsumowując, na pewno warto zainwestować w długopisy i inne gadżety promujące firmę.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych