Długopisy z grawerem VIC

Praktyczne długopisy z grawerem VIC są jedną z najskuteczniejszych form promocji marki. Drobne funkcjonalne upominki takie, jak długopisy budzą pozytywne skojarzenia z daną firmą. Głównie z uwagi na doskonałe efekty, jakie przynoszą w porównaniu z niskimi kosztami ich zakupu. Mogą skorzystać z nich zarówno firmy stawiające pierwsze kroki w biznesie, jak i duże korporacje. Dobrej jakości długopis jest wykorzystywany przez wiele miesięcy. Przez ten czas buduje pozytywny obraz naszej marki nie tylko w oczach osoby, która z niego korzysta, ale także jej współpracowników, klientów, a nawet rodziny. Możemy w ten sposób dotrzeć do dużej grupy naszych klientów docelowych. Bardzo ważna jest jednak jego jakość. Jeśli będzie byt niska długopis może negatywnie wpłynąć na postrzeganie naszej firmy przez otoczenie.

dlugopisy z grawerem vic

Długopis VIC

Długopis metalowy Ø 10 mm
Wykonane są z aluminium co powoduje, że są bardzo solidne.
Wymiary: 140 mm x 10 mm
Znakowanie wykonujemy  grawerem laserowym Trotec speedy 300, co jeszcze bardziej podkreśla ekskluzywny charakter długopisu.

Ceny netto.

Wróć do poprzedniej strony

Długopisy z grawerem VIC

Jeśli chcemy mieć pewność, że nasze długopisy reklamowe spełnią swoją funkcję jak najlepiej, należy zainwestować w solidny produkt. Jego wysoka wartość estetyczna i użytkowa to jedyna gwarancja częstego wykorzystywania go w codziennej pracy. Dlatego poszukując idealnych długopisów reklamowych dla swojej firmy, warto rozważyć model VIC. Z pewnością został zaprojektowany tak, aby był przyjemny w dotyku i lekko pisał. Niezależnie od tego, czy będzie wykorzystywany do robienia podręcznych notatek w biurze, wypełniania formularzy, czy podpisywania dokumentów, będzie komfortowy dla użytkownika. Jego metalowa obudowa jest bardzo solidna. Oczywiście możemy być pewni, że nie pęknie podczas upadku. Warto zwrócić uwagę także na niezawodny mechanizm wysuwania wkładu.

Oczywiście możemy wykonać dowolną grafikę po obu lub po jednej stronie długopisu VIC. Stosujemy niezwykle precyzyjną technikę grawerowania. Dzięki temu nawet małe elementy logo są wyraźne i estetyczne. Zaletą tej metody jest także wysoka trwałość. Ponieważ laser wycina napis w metalowej obudowie to jest on wyczuwalny w dotyku i ma kolor aluminium. Bez wątpienia wygląda bardzo elegancko i pasuje go każdej barwy. Nawet przy intensywnym i długotrwałym użytkowaniu długopisu z grawerem w różnych warunkach napis nie ściera się ani nie traci czytelności.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych