Długopisy z grawerem STAR

Z pewnością planując inwestycję w długopisy reklamowe, które mają przyciągać uwagę lub podkreślać prestiż firmy, warto postawić na model z serii STAR. Przede wszystkim są one w całości wykonane z aluminium. Dzięki temu są bardzo przyjemne w dotyku. Ich średnica wynosząca Ø 10 mm sprawia, że wyjątkowo dobrze układają się w dłoni i lekko prowadzą. Do wyboru jest aż 9 kolorów obudowy, a intensywne kolory równoważone są przez srebrne dodatki. Lekkości dodają im dwa fantazyjne wycięcia u dołu. Oprócz wysokiej estetyki długopisy z grawerem Star  charakteryzuje także wysoka trwałość. Warto zwrócić uwagę, że są odporne na upadki i zarysowanie, ich mechanizm jest niezawodny, a wkład dobrej jakości.

dlugopisy z grawerem star

Długopisy metalowe STAR

Długopis metalowy Ø 10 mm
Wykonane są z aluminium co powoduje, że są bardzo solidne.
Wymiary: 145 mm x 10 mm – pozwalają na umieszczenie czytelnego graweru na jednej lub dwóch stronach.
Znakowanie wykonujemy  grawerem laserowym Trotec speedy 300 co na pewno jeszcze bardziej podkreśla ekskluzywny charakter długopisu.

Ceny netto.

Wróć do poprzedniej strony

Gadżet idealny – długopis reklamowy z grawerem

Decydując się na zamówienie długopisów z serii STAR, możemy mieć pewność, że osoby, które nimi obdarujemy będą z nich chętnie i długo korzystać. Badania marketingowe pokazują, że długopisy reklamowe są jednym z najbardziej pożądanych gadżetów promocyjnych. Te, które przypadną do gustu naszemu klientowi lub partnerowi biznesowemu, są zazwyczaj użytkowane przez wiele miesięcy dlatego przez ten czas wiele osób z ich bezpośredniego otoczenia ma szansę zobaczyć logo naszej firmy. To zatem doskonały sposób na budowanie rozpoznawalności marki.

Aby jednak długopis reklamowy dobrze sprawdził się jako gadżet promocyjny, musi mieć odpowiednią jakość. Należy bowiem zdać sobie sprawę z tego, że kiepskiej jakości plastikowe długopisy z nachalnym nadrukiem, nie są taktowane przez klientów z należytą uwagą. Nie są dla nich wartościowe, dlatego prawdopodobnie często je gubią lub porzucają. Zdarza się także, że trafiają po prostu do śmieci. Wysokiej jakości metalowe długopisy z grawerem mają znacznie dłuższy cykl życia. Poza tym korzystnie wpływają na wizerunek firmy. Sprawiają wrażenie wysokiej jakości i solidności i dzięki temu klienci w ten sam sposób zaczynają postrzegać naszą markę.

Jeśli chcemy podkreślić jej prestiż, warto sięgnąć po eleganckie długopisy z grawerem w kolorze czarnym lub grafitowym. Gdy chcemy, żeby przyciągały uwagę, lepiej postawić na takie w jaskrawych kolorach. Z pewnością na wszystkich logo i krótka informacja o firmie będzie wyglądała równie elegancko. Technika grawerowanie pozwala dokładnie odwzorować nawet niewielkie elementy, dlatego napis wykonany w formie graweru jest nie tylko estetyczny, ale także bardzo trwały.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych