Długopisy z grawerem JOY

Wiele firm poszukuje innowacyjnych rozwiązań, jeśli chodzi o gadżety reklamowe. Niekonwencjonalne przedmioty jeszcze bardziej przyciągną uwagę klientów i partnerów biznesowych. Warto pamiętać jednak o tym, że  do najskuteczniejszych materiałów promocyjnych wciąż należą te najbardziej praktyczne. Jednym z najchętniej przyjmowanych upominków reklamowych są długopisy z grawerem JOY. Należy pamiętać, że koszt ich wykonania jest stosunkowo niski, a korzyści dla promowania swojej marki mogą być duże. Jedynym warunkiem, jaki należy spełnić, aby dały pożądany efekt, jest ich jakość.

dlugopisy z grawerem Joy

Długopis JOY

Długopisy z grawerem Joy to metalowe długopisy o średnicy 10mm.
Wykonane są z aluminium co powoduje, że są bardzo solidne.
Wymiary: 140 mm x 10 mm – pozwalają na umieszczenie czytelnego graweru na jednej lub dwóch stronach.
Znakowanie wykonujemy  grawerem laserowym Trotec speedy 300 co jeszcze bardziej podkreśla ekskluzywny charakter długopisu.

Ceny netto.

Wróć do poprzedniej strony

Długopisy z grawerem JOY

Z badań marketingowych i obserwacji rynku wynika, że długopis reklamowy jest wykorzystywany nawet przez kilka miesięcy. Oznacza to, że nie tylko osoba, która go otrzymała, ma wielokrotny kontakt z naszą marką, ale także jej otoczenie. Dzięki długopisowi z logo firmy możemy zatem dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych odbiorców naszych produktów lub usług. Pewność, że obdarowani tego typu upominkami klienci będą często po nie sięgać, da nam tylko odpowiednia ich jakość.

Dlatego najlepszą inwestycją są metalowe długopisy z grawerem. Długopisy JOY są modelem, na który warto zwrócić uwagę ze względu na ich ciekawy design. Są dostępne w 5 kolorach co prawdopodobnie wystarczy, żeby dopasować kolor długopisu do kolorów firmowych firmy. Połączenie satynowego połysku barwnej części obudowy i srebrnego wykończenia wygląda niezwykle gustownie. Interesującym dodatkiem jest przycisk wysuwający wkład w kolorze czarnym. Przy pomocy lasera możemy wygrawerować dowolną grafikę na wybranych długopisach. W zależności od preferencji firmy może to być logo lub najważniejsze dane kontaktowe.

Zaletą tego modelu bez wątpienia jest wygoda użytkowania. Ma średnicę 10 mm, dzięki czemu komfortowo układa się w dłoni. Lekko się prowadzi, dlatego pisanie nim to czysta przyjemność. Niezawodny mechanizm i wysokiej jakości wkład, który wystarczy na długo, są gwarancją, że długopis będzie chętnie wykorzystywany w codziennej pracy. Często sięgać po niego będą zarówno szeregowi pracownicy, jak i osoby zarządzające firmą. W związku z tym decydując się na słabej jakości plastikowe jednorazowe długopisy reklamowe, nie uzyskamy pożądanego efektu. Osoby nimi obdarowane nie przywiązują do nich tak dużej wagi, przez co często je gubią lub porzucają. Z pewnością mogą one negatywnie wpłynąć na wizerunek firmy.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych