Długopisy z grawerem GIANT

Długopisy reklamowe z pewnością stały się w obecnych czasach standardem. Dlatego każda firma, która dba o swój wizerunek, powinna nimi dysponować. Choć z pozoru wydają się mało znaczącym gadżetem reklamowym, są bardzo skutecznym materiałem promocyjnym. Klienci i partnerzy biznesowi w każdej branży chętnie je przyjmują ze względu na możliwość praktycznego wykorzystywania. Można je podarować zarówno szeregowym pracownikom, jak i prezesowi firmy. Każdy z nas ma na biurku co najmniej kilka długopisów, a jeden z nich zazwyczaj jest naszym ulubionym. Sięgamy  po niego wiele razy dziennie, żeby zapisać numer telefonu, zanotować ważną informację, zrobić listę zadań na kolejny dzień, czy podpisać dokumenty. Zwykle najchętniej korzystamy z tego, który wygodnie układa się w dłoni, lekko się prowadzi i ładnie wygląda. Warto o tym pamiętać zamawiając długopisy reklamowe. Takimi ulubionymi są również długopisy z grawerem Giant.

dlugopisy z grawerem giant

Długopis GIANT

Długopis metalowy Ø 10 mm
Wykonane są z aluminium co sprawia, że są bardzo solidne.
Wymiary: 145 mm x 10 mm – pozwalają na umieszczenie czytelnego graweru na jednej lub dwóch stronach.
Znakowanie wykonujemy  grawerem laserowym Trotec speedy 300 co jeszcze bardziej podkreśla ekskluzywny charakter długopisu.

Ceny netto.

Wróć do poprzedniej strony

Długopisy metalowe z grawerem

Zdecydowanie lepiej postawić na eleganckie metalowe długopisy z grawerem niż najtańsze plastikowe z nadrukiem. Choć nieco droższe będą służyć klientom znacznie dłużej, promując naszą markę także w ich otoczeniu. Zazwyczaj do jednorazowych długopisów z plastiku wiele osób nie przywiązuje większej wagi. Ich mechanizmy szybko się psują, a wkłady zużywają. Często mają dość nachalne nadruki i nie są wygodne w użytkowaniu. Przede wszystkim klienci szybko je gubią lub po prostu wyrzucają. Z pewnością dobrej jakości długopisy reklamowe użytkowane są często przez wiele miesięcy, prezentując nasze logo i dane firmy.

Klientom, którzy chcą zainwestować niewielkie pieniądze w bardzo skuteczne gadżety reklamowe, polecamy długopisy z grawerem – model GIANT. Ponieważ oferujemy aż 5 barw obudowy do wyboru a satynowy połysk kolorowej części podkreślają gustowne srebrne akcenty. Dzięki temu długopisy z pewnością wyglądają niezwykle elegancko. Na każdym możemy nanieść dowolną grafikę i napisy i dzięki temu nabiorą indywidualnego charakteru. W zależności od preferencji firmy może to być logo i przewodnie hasło reklamowe lub adres strony www, numer telefonu, czy e-mail. Technika grawerowania Z pewnością pozwala precyzyjne wykonać nawet bardzo małe elementy. W związku z tym, że są one wycięte w metalu to nie ścierają się ani nie zamazują nawet po długotrwałym użytkowaniu.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych