Długopisy z grawerem DUO

Jednym z najbardziej powszechnych, ale i zarazem najskuteczniejszych materiałów promocyjnych są długopisy z grawerem Duo. Ich siłą jest praktyczność i powszechność zastosowania. Bez wątpienia są przydatne w każdej branży. Korzystają z nich zarówno szeregowi pracownicy, jak i kadra kierownicza. Z pewnością nadają się do wykonywania podręcznych codziennych notatek, wypełniania dokumentów oraz składania podpisów.

dlugopisy z grawerem duo

Długopis DUO

Długopis metalowy z dwoma wkładami Ø 10 mm
Materiał: metal
Wymiary: 145 mm x 10 mm
Znakowanie: Grawer Trotec speedy 300

Ceny netto.

Wróć do poprzedniej strony

Długopisy z grawerem DUO

Z pewnością metalowe długopisy z grawerem są chętnie przyjmowane i wykorzystywane przez klientów, czy partnerów biznesowych. Ponadto dobrze wyglądają i są wygodne w użytkowaniu. Dlatego wiele osób korzysta z nich przez wiele miesięcy od spotkania. Dzięki temu ma ciągły kontakt z naszą marką i promuje ją w swoim otoczeniu. W ten sposób firma może dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów. Ich zaletą jest także wysoka jakość i solidność wykonania. To bardzo ważne, ponieważ klienci często na postawie swoich wrażeń dotyczących materiałów reklamowych, budują opinię o danej marce. Jeśli zatem postawimy na najtańsze plastikowe długopisy z nachalnym nadrukiem reklamowym, możemy osiągnąć skutek odwrotny do zamierzonego. Długopisy wykonane z aluminium dają przyjemne wrażenie podczas pisania. Lekko się prowadzą i dobrze układają w dłoni. Mechanizm wysuwający wkład pozostaje niezawodny, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

 

Ze względu na stosunkowo niski koszt, na długopisy z grawerem mogą sobie pozwolić zarówno początkujące firmy, jak i duże korporacje. W naszej ofercie dostępne są długopisy DUO z podwójnym wkładem. Wystarczy przekręcić jego górną część w prawo lub lewo, aby zmienić wkład z czarnego na niebieski lub odwrotnie. To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które wprowadzają poprawki w dokumentach, albo chcą wyróżnić fragmenty notatek ze względu na ich ważność.

Na długopisach DUO możemy wykonać dowolny grawer jedno lub dwustronnie. Technika ta powala bardzo precyzyjnie nanieść dowolny element graficzny lub napis na obudowie. Jest on wycinany laserem, dlatego można go wyczuć pod palcami i jest bardzo trwały. Nie ściera się i nie traci czytelności nawet po bardzo długim czasie użytkowania.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych