fbpx
 

Długopisy reklamowe

 

Popularność długopisów reklamowych sprawia, że klienci oczekują, aby nanoszone na nie treści charakteryzowały się trwałością i estetyką. Dlatego wśród gadżetów reklamowych najczęściej spotyka się długopisy z nadrukiem. Jednakże nadruk jest tyleż prostą, co i zawodną metodą utrwalania informacji reklamowych i informacyjnych. Stąd też oferujemy Państwu długopisy reklamowe z trwałym grawerem. Zadbaj jeszcze bardziej o swojego klienta wręczając mu niezwykle elegancki i atrakcyjny upominek czyli promocyjny długopis z nadrukiem lub grawerem własnego logo.

Choć mogłoby się wydawać, że w dobie marketingu internetowego gadżety takie jak długopisy reklamowe czy inne gadżety reklamowe nie działają to jednak wciąż pozostają one wdzięcznym prezentem, nie tylko przydatnym ale i tworzącym swego rodzaju pomost pomiędzy klientem a marką. Oczywiście pod warunkiem, że są umiejętnie zaprojektowane, przyciągają wzrok nie tylko swoją kolorystyką, ale i wdzięcznymi liniami i … działają.

Po kliknięciu na wybrany model długopisu pojawi się cennik / kalkulator kosztów wykonania długopisów z grawerem wg którego będzie można samodzielnie wycenić koszt w zależności m.in. od nakładu.

Długopisy metalowe z grawerem

Długopisy metalowe TOUCH PEN (z gumką)

Etui do długopisów z grawerem

Etui do długopisów z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do długopisów z grawerem ZD-2

Etui ZD-2

Etui do długopisów z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do długopisów z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do długopisów z grawerem ZD-8

Etui ZD-8

Etui do długopisów z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do długopisów z grawerem ZD-16

Etui ZD-16

Etui do długopisów z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Jak złożyć zamówienie

Na początek zawsze prosimy o podanie modelu i koloru oraz przesłanie danych do grawerowania na długopisach (logotypy i treść napisów)
Logotypy proszę przesłać najlepiej w wersji wektorowej, zamienione na krzywe (CorelDraw do v.X7)
– teksty i dedykacje prosimy wpisywać w treści maila lub przesłać na e-mail w pliku tekstowym.
Dane do przelewu znajdują się na podstronie kontakt.
W razie pytań proszę o kontakt mailowy: biuro@artpress.pl lub telefoniczny: 505-005-101

Koszt wysyłki DPD

– 20,- za przesyłkę do 30 kg (tj. około 1.500 długopisów)
Przy zamówieniach powyżej 500 szt. wysyłka na nasz koszt!

Czas realizacji

Zazwyczaj czas realizacji długopisów reklamowych to 2-4 dni robocze od momentu złożenia zamówienia oraz akceptacji przesłanej przez nas wizualizacji i wpłaty na konto na podstawie wystawionej faktury proforma.
Zrealizujemy również  zlecenia ekspresowe!

Grawer na długopisach

Długopisy reklamowe – czy warto je rozdawać?

Krótko mówiąc wszyscy kochamy prezenty.
Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrealizowała pierwsze na polskim rynku rzetelne badanie jakościowe, które dotyczyło dotyczące percepcji artykułów promocyjnych oraz potrzeb dotyczących upominków reklamowych. Badanie to wykazało, że upominki reklamowe są uważane za istotny element strategii marketingowej i stanowią doskonałą wizytówkę firmy oraz pomagają stworzyć pozytywny obraz marki i są elementem jej wizerunku.

Ankietowani stwierdzili, że drobne upominki i to niezależnie od okazji przy jakiej są wręczane są zawsze miłym gestem ze strony firmy. Wszak wszyscy kochamy prezenty, nawet te najdrobniejsze, zaś ich otrzymywanie wyzwala w klientach pozytywne emocje. Pod warunkiem jednak, że ów podarunek jest funkcjonalny oraz stosunkowo dobrej jakości. Oryginalność – ku zaskoczeniu – wcale nie jest dla klientów i potencjalnych klientów tak istotna jakby się mogło wydawać.

Długopisy z nadrukiem

Trwałe długopisy metalowe.
Zaletą naszej oferty jest także materiał z jakiego wykonane są długopisy reklamowe czyli metal. Grawer na metalu jest nie tylko trwały lecz również odznacza się wyjątkową elegancją. Pod tym względem plastikowe długopisy z nadrukiem nie mogą konkurować z tymi, które oferujemy. Dodajmy jeszcze, że nasze metalowe długopisy z grawerem oferowane są w kilku a czasem w kilkunastu wariantach kolorystycznych oraz w wersji matowej lub z połyskiem.

Długopisy metalowe

Niewielki grawer na długopisach to niewątpliwie duża reklama.
Chociaż metalowe długopisy reklamowe oferują najwyżej około 6 x 65 mm miejsca na grawer to ich moc jest bardzo duża. Długopisy z grawerem to najczęściej rozdawany w czasie spotkań, targów i szkoleń gadżet promocyjny. Można go schować do kieszeni lub wrzucić do torby i zawsze się przyda w przeciwieństwie do innych bardziej specjalistycznych upominków. Długopisy reklamowe z grawerem to także gadżet tani, który jest nieodłączną częścią materiałów promocyjnych każdej firmy. I nie jest istotne czy mówimy o przedsiębiorstwie małym czy dużym. Zapoznaj się z naszą propozycją i pozwól nam przedstawić wizualizację długopisów z grawerem Twojej firmy.

Długopisy z grawerem

Eleganckie długopisy z grawerem mają zdobienie wykonane jest znakowarką laserową. Jest bardzo trwałe, nie ściera się i odporne na zdrapywanie. Kolor graweru na metalowym długopisie reklamowym jest w zależności od modelu biały lub jasno szary. Należy przy tym pamiętać o zasadzie, że im ciemniejszy długopis tym większy będzie kontrast pomiędzy grawerowaną grafiką a powierzchnią długopisu.
Pole do wykorzystania na grafikę czy napisy na długopisach to ok. 6 mm X 65 mm. Taka powierzchnia w zupełności wystarcza aby umieścić na nich czytelny tekst w dwóch liniach. Możliwy jest również tekst w 3 liniach ale tylko z użyciem prostej czcionki.
Za dodatkową opłatą możemy oczywiście wykonać na długopisach grawer dwustronny lub personalizacje np. na każdym długopisie inne imię i nazwisko.

Długopisy z gumką – Touch Pen

Długopisy typu Touch Pen czyli popularnie nazywane długopisy “z gumką” to nic innego jak połączenie tradycyjnego długopisu z rysikiem do smartfonów czy tabletów. To coraz bardziej popularne rozwiązanie trafiające w gusta nie tylko młodzieży. Wszak wszyscy korzystamy z coraz bardziej popularnych ekranów dotykowych na różnych urządzeniach. Na takim długopisie z gumką również możemy wykonać grawer reklamujący Waszą firmę. Jeśli będzie trwały i wygodny to możemy być pewni, że osoba obdarowana będzie często z niego korzystała a przy okazji cały czas będzie miała styczność z reklamą wygrawerowaną na długopisie.

Długopisy z grawerem – realizacje

Długopisy reklamowe metalowe biały i czarny
Długopisy metalowe z grawerem
Długopisy metalowe z grawerem TTMS
Długopisy metalowe z grawerem niebieskie
Czarne długopisy reklamowe z grawerem
Długopisy z grawerem TTMS
Długopisy z grawerem Klub Miłośników
Długopisy Touch Pen z grawerem
Długopisy reklamowe z grawerem TTMS
Długopisy z końcówką do tableta