Długopisy COSMO SLIM TOUCH PEN

Do najchętniej przyjmowanych gadżetów reklamowych należą te, które można praktycznie wykorzystać na co dzień. Osoby obdarowywane nie lubią także materiałów z nachalnym przekazem reklamowym. Warto o tym pamiętać, planując promocję firmy. Jednym z najlepiej sprawdzających się i zarazem najmniej kosztownych upominków dla klientów i partnerów biznesowych są długopisy Cosmo Slim Touch Pen.

Aby jednak spełniły swoją funkcję, muszą mieć odpowiednią jakość. Dlatego plastikowe długopisy reklamowe nie są zbyt cenione przez osoby obdarowane. Często są jednorazowe. Ich mechanizmy szybko się psują, a wkłady wypisują. Mają małą wartość użytkową i estetyczną, dlatego klienci szybko je gubią, porzucają, a nawet wyrzucają do kosza. Z pewnością mogą negatywnie wpływać na wizerunek naszej marki. Kiepskie materiały promocyjne mogą spowodować negatywną ocenę naszej firmy w oczach potencjalnych klientów. W ten sposób osiągniemy dokładnie odwrotny efekt do zamierzonego.

metalowy dlugopis z grawerem Cosmo Slim Touch Pen

Długopis COSMO SLIM TOUCH PEN

Długopis metalowy Ø 7 mm
Wymiary: 135 mm x 7 mm
Wkład: standardowo niebieski, opcjonalnie czerwony lub czarny
Znakowanie: Grawer Trotec speedy 300

Ceny netto.

Zobacz pozostałe długopisy

Długopisy z grawerem

Metalowe długopisy z grawerem bez wątpienia wyglądają bardzo gustownie. Są także bardzo wygodne i przyjemne w użytkowaniu. Łatwo się prowadzą i dobrze leżą w palcach. Przekaz reklamowy naniesiony na ich korpus ma kolor aluminium, dzięki czemu współgra z barwą obudowy i srebrnymi dodatkami. Nie jest nachalny, lecz gustowny. Zaletą tego typu długopisów reklamowych jest także ich trwałość. Ich wkłady starczają na długo, a mechanizm pozostaje niezawodny. Seria COSMO SLIM TOUCH PEN posiada dodatkowo gumkę do ekranów dotykowych. Podnosi to wartość użytkową długopisu i tym samym stwarza więcej okazji do tego, aby po niego sięgnąć. Oznacza to przede wszystkim jeszcze częstszy kontakt z naszą marką nie tylko osoby obdarowanej, ale także jej współpracowników klientów i innych osób z jej otoczenia.

 

Podobnie jak przy innych długopisach oferujemy wiele kolorów obudowy do wyboru. Każda firma bez trudu znajdzie barwę, która będzie pasowała do ogólnie przejętej przez nią identyfikacji wizualnej. W zależności od potrzeb można wybrać model, który podkreśli prestiż jednostki, lub taki który z daleka będzie przyciągał uwagę. Na każdym naniesiemy oczywiście przygotowany wcześniej projekt graficzny. Najczęściej zawiera on logo i najważniejsze dane firmy. Wykorzystujemy technikę grawerowania laserowego.  Wykonane w ten sposób napisy i inne elementy są bardzo trwałe.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych