fbpx
 

Torby bawełniane ecru z grubej bawełny

 

Cennik / kalkulator kosztów wykonania toreb z nadrukiempo kliknięciu w wybrany model torby bawełnianej.

Torby materiałowe z nadrukiem – czas realizacji

Czas realizacji toreb z nadrukiem zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Nakłady 100/200 sztuk toreb drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze ale zdarza się, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady toreb materiałowych staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

 

Torby bawełniane – koszt wysyłki DPD

Koszt wysyłki toreb bawełnianych również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Paczka do 30 kg to koszt 20,- netto. W przypadku toreb bawełnianych jest to ok. 250/300 szt. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia torby bawełniane z nadrukiem wysyłamy na nasz koszt.

 

Jak złożyć zamówienie na torby bawełniane?

Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku na torbach bawełnianych. Dobrze jest kiedy materiały są w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max X7 z czcionkami zamienionymi na krzywe
Jeśli nie ma gotowego projektu lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na podstawie innych przesłanych materiałów.
Proste projekty nadruków na torby bawełniane reklamowe wykonujemy gratis.
Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze torby a po kilku dniach wysyłamy wydrukowane i wyprasowane torby kurierem DPD.

Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.eu

 

Wybór toreb bawełnianych

Ekologiczne torby bawełniane z nadrukiem są świetną alternatywą dla reklamówek foliowych. Przyczyn jest tutaj kilka. Torby wielokrotnego użytku mogą służyć nam o wiele dłużej niż zwykła reklamówka. Poza tym taka wygodna torba posiada naturalne włókna, które bardzo szybko się rozkładają.
To nie wszystkie atuty takich produktów. Torby bawełniane z nadrukiem są niezmiernie trwałe i tak naprawdę możemy ich używać nawet przez wiele lat. Są też bardziej praktyczne niż foliowe reklamówki. Poza aspektem praktycznym, istotny jest również aspekt estetyczny. Takie torby materiałowe są zdecydowanie ładniejsze i mogą być nawet świetnym dodatkiem do naszego stroju. Pasują właściwie do każdego stylu ubierania. Z pewnością wyglądają bardziej elegancko niż plastikowa torba.
Prawdziwe ekologiczne torby pokazują, że dbamy o nasze środowisko, a także zależy nam na przyszłości naszych dzieci. Dlatego warto wybierać tego typu produkty. Na rynku spotkamy różnego rodzaju torby. Są to między innymi torby bawełniane, torby lniane czy torby z rozmaitymi nadrukami. Te ostatnie popularne są w szczególności wśród firm i przedsiębiorstw, które traktują je jako gadżety reklamowe, promując tym samym swoją markę.
Nasza firma zajmuje się wykonywaniem takich ekologicznych toreb bawełnianych. W ofercie mamy zarówno torby bawełniane bez nadruku, jak i z nadrukiem. Możemy stworzyć dowolny projekt, dzięki czemu każda firma ma szansę mieć spersonalizowane torby materiałowe. Wykonujemy nadruki w pełnym kolorze, a nasze materiały również są w rozmaitych barwach. Jeśli chcą więc Państwo zadbać o promocję firmy, to zapraszamy do współpracy. Z chęcią wspomożemy Państwa naszym doświadczeniem oraz profesjonalizmem podczas wykonywania zleceń.