fbpx
 

 

Torby bawełniane kolorowe z nadrukiem

 

Po kliknięciu na wybrany model torby bawełnianej pojawi się cennik / kalkulator kosztów wykonania toreb z nadrukiem wg którego będzie można samodzielnie wycenić koszty wykonania toreb.

 

Czas realizacji

Czas realizacji zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Nakłady 100/200 sztuk drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze ale zdarza się, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

 

Koszt wysyłki DPD

Koszt wysyłki również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Paczka do 30 kg to koszt 20,- netto. W przypadku toreb bawełnianych jest to ok. 250/300 szt. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia torby bawełniane z nadrukiem wysyłamy na nasz koszt.

 

Jak złożyć zamówienie?

Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku. Dobrze jest kiedy materiały są w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max X7 z czcionkami zamienionymi na krzywe
Jeśli nie ma gotowego projektu lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na podstawie innych przesłanych materiałów.
Proste projekty nadruków na torby bawełniane reklamowe wykonujemy gratis.
Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze torby a po kilku dniach wysyłamy wydrukowane i wyprasowane torby kurierem DPD.

Dane do przelewu w mailu po zakupie lub na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.eu

 

 

 

Wybór toreb bawełnianych

Aby torby reklamowe bawełniane spełniały wszelkie oczekiwania klientów, to muszą być naprawdę wysokiej jakości. Nasze wszelkie produkcje są zgodne z wytycznymi klienta, a przy tym posiadają parametry gwarantujące wytrzymałość oraz najwyższą jakość. Stosujemy bowiem bardzo dobre i sprawdzone materiały do uszycia toreb.
To samo dotyczy składników niezbędnych do wykonania nadruków. Dzięki temu efekt końcowy jest naprawdę zadowalający. Zależy nam na satysfakcji klientów, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, aby nasze torby bawełniane były dobrej jakości. Dodatkowo torba z Państwa nadrukiem wpływa na pozytywne na odczucia klientów. By to osiągnąć również niezbędne jest doświadczenie, jakim my dysponujemy.
W procesie produkcyjnym istotne jest również dostawa towaru, gdzie ważną kwestią jest terminowość. Jako producent dbamy o to, aby nasze torby bawełniane były zawsze na czas. Mamy odpowiednio zaplanowaną produkcję oraz zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy podchodzą w rzetelny sposób do powierzonych im zadań. Dzięki temu możemy w profesjonalny sposób wykonać każde zlecenie. Przy tym cennik, jeśli chodzi o torby bawełniane jest naprawdę korzystny. To pozwala na tanie działania marketingowe w firmie.

 

Jak zamawiać torby bawełniane

Gdy już podejmiemy decyzję odnośnie kształtu, rozmiaru oraz koloru, to warto zastanowić się nad określonymi nadrukami. Bawełniana torba musi być naprawdę estetyczna jeśli ma spełniać swoje funkcje promocyjne. Gdy już uwzględnimy wszelkie szczegóły, to możemy dokonać zamówienia. Nasza firma zapewnia hurt, jeśli chodzi o torby bawełniane, dzięki czemu można zyskać optymalne ceny. Duże ilości tego typu gadżetów z pewnością przydadzą się podczas promocji i lepiej spełnią swoje podstawowe funkcje marketingowe.